خبرنگاران سمپاشی و ضدعفونی شبانه شهر ایلام

به گزارش وبلاگ فرافایلی، ایلام - خبرنگاران - شهردار ایلام از آغاز سمپاشی و ضدعفونی شبانه اماکن عمومی شهر ایلام از امشب خبر داد و گفت: شهر ایلام هر شب با بیش از 20 هزار لیتر سم ضدعفونی می شود.

خبرنگاران سمپاشی و ضدعفونی شبانه شهر ایلام

طالب صادقیان شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ فرافایلی گفت: 6 دستگاه ماشین سمپاشی و 20 دستگاه سمپاش انفرادی برای این عملیات اختصاص یافته و حدود 100 نفر از عوامل و نیروهای شهرداری بکار گرفته شده است.

وی اضافه کرد: در این طرح که از امشب تا سرانجام موج بیماری ویروسی کرونا در ایلام انجام می شود تمام هسته های عمومی جمعیتی شهر ایلام ضد عفونی و کلریده می شود.

صادقیان یادآور شد: ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس و تاکسی، ترمینال، پارکینگ شهرداری، سرویس های بهداشتی، مساجد واقع در پارک ها و میادین، درب مطب ها، مبلمان و اِلمان ها، پارک ها، نیمکت های عمومی، عابر بانکها، پیاده راه طالقانی و همه محل های پررفت و آمد در این طرح هرشب ضدعفونی می شوند.

وی با بیان اینکه این اقدام با مشارکت دامپزشکی انجام می شود، اضافه کرد: سمپاشی این اماکن در هر شب نیازمند تامین اعتبار است و در حال حاضر شهرداری با استفاده از اعتبارات منابع داخلی خود این عملیات را انجام می دهد.

شهردار ایلام تاکید کرد: سمپاشی پاساژها و ادارات توسط شهرداری انجام نمی شود و مسوولان این اماکن باید در صورت تمایل خود اقدام به سمپاشی محل کارشان کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سمپاشی و ضدعفونی شبانه شهر ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سمپاشی و ضدعفونی شبانه شهر ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید