بیشتر کشتی گیران تیم ما دهه هشتادی هستند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، سرمربی تیم لیگ فزونی هیئت کشتی خرم آباد گفت: اکثر کشتی گیران ما دهه هشتادی و بومی هستند.

بیشتر کشتی گیران تیم ما دهه هشتادی هستند

احمد آشناگر در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ فرافایلی، در مورد باخت 9 بر یک این تیم در مصاف با رعد پدافند هوایی در لیگ برتر اظهار کرد: تیم حریف حداقل یک ماه پیش از شروع لیگ در اردو بوده و پارسال در لیگ جهانی شرکت نموده اما ما تا لحظات آخر حضورمان معین نبود.

وی با بیان اینکه رعد تیم خیلی خوبی است، افزود: اکثر کشتی گیران ما دهه هشتادی و بومی هستند و تجربه حضور در رقابت های بزرگ سالان را ندارند و با این حال در چند وزن ثانیه های پایانی نتیجه را واگذار کردند.

آشناگر یادآور شد: البته این آزادکاران سابقه کسب مقام در رقابت های نوجوانان و جوانان کشور را دارند اما در بزرگسالان برای نخستین بار به روی تشک می روند.

سرمربی تیم کشتی آزاد هیئت خرم آباد با بیان اینکه کار سختی در پیش داریم، افزود: نخستین بار است که تیمی از لرستان در لیگ برتر کشتی حضور پیدا می نماید و در این فصل به دنبال کسب نتایج آنچنانی نیستیم.

وی با بیان اینکه اسپانسر نداریم، توضیح داد: پس از انصراف نیروی زمینی برای تیمداری در لیگ برتر با چندین شخص متمول خرم آبادی صحبت کردیم که قول همکاری دادند اما پس از آن حتی پاسخ تلفن را ندادند.

آشناگر با بیان اینکه شهرداری خرم آباد و اداره کل ورزش و جوانان لرستان قول همکاری داده اند، گفت: از استاندار لرستان انتظار داریم که نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیشتر کشتی گیران تیم ما دهه هشتادی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر کشتی گیران تیم ما دهه هشتادی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید