انتقاد گودین از مسئولان فوتبال ایتالیا بابت جدی نگرفتن کرونا

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مدافع اروگوئه ای اینتر از مسئولان فوتبال ایتالیا بابت جدی نگرفتن تهدید ویروس کرونا انتقاد کرد.

انتقاد گودین از مسئولان فوتبال ایتالیا بابت جدی نگرفتن کرونا

به گزارش وبلاگ فرافایلی، با وجود شیوع گسترده ویروس کرونا (کووید 19) در کشور ایتالیا، مسئولان فوتبال این کشور در ابتدا توجهی به جدی بودن تهدید این ویروس کشنده نداشتند و بازی های سری A را تا تاریخ 9 مارس (19 اسفند) پشت درهای بسته برگزار کردند. در ادامه اما با وخامت اوضاع، مسئولان برگزاری این مسابقات دستور به تعلیق این مسابقات دادند.

دیه گو گودین در گفت وگو با شبکه تلویزیونی ESPN گفت: تا آخرین لحظه در معرض ابتلا به ویروس کرونا بودیم. آنها (مسئولان فوتبال ایتالیا) تا لحظه آخر به دنبال این بودند که ببینند می توانند مسابقات را ادامه دهند، تا اینکه شرایط غیرقابل تحمل و سیستم بهداشت با مشکل روبرو شد.

مدافع اینتر که در حال حاضر در خانه اش در اروگوئه در قرنطینه خانگی به سر می برد، ادامه داد: در آن شرایط چند هفته بازی کردیم، به تمرینات و بازی پشت درهای بسته ادامه دادیم تا اینکه تست کرونای دانیله روگانی مثبت اعلام شد و آنجا بود که به متوقف کردن مسابقات رضایت دادند.

گودین 34 ساله که یکی از بازیکنانی بود که در جریان شکست 2 بر یک اینتر مقابل یوونتوس پشت درهای بسته بازی کرد، گفت: در دربی ایتالیا بازیکنانی بودند که قبلاً به این ویروس آلوده شده بودند، بنابراین مسئولان باشگاه برای جلوگیری از هرگونه ریسک، ما را مستقیم به قرنطینه بردند.

تا به امروز 92 هزار و 472 نفر در کشور ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این بین 10 هزار و 23 نفر جان خود را از دست داده اند. ایتالیا در حال حاضر پس از آمریکا بیشترین مبتلا به این ویروس را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقاد گودین از مسئولان فوتبال ایتالیا بابت جدی نگرفتن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد گودین از مسئولان فوتبال ایتالیا بابت جدی نگرفتن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید