آشنایی با کاربرد میزناهارخوری سفید در دکوراسیون داخلی

به گزارش وبلاگ فرافایلی، فضای ناهارخوری یکی از فضاهای کانونی در خانه محسوب می شود. این فضا می تواند با دکوراسیونی زیبا در انرژی و اندازه افزایش اشتها در غذا خوردن افراد شود. امروزه میز ناهار خوری در انواع بسیار مختلفی از نظر جنس، رنگ و مدل در بازار وجود دارد. همچنین در انتخاب انواع میز های ناهار خوری باید به ابعاد آن ها و هماهنگی با فضای ناهار خوری و همچنین اندازه استحکام و کیفیت آن ها توجه ویژه ای داشت. افراد با در نظر گرفتن این ویژگی ها و توجه به سلیقه های مختلف می توانند میز ناهار خوری مورد نظر خود را انتخاب کنند. یکی از زیبا ترین انواع میزها، میزناهارخوری سفید رنگ است. که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

آشنایی با کاربرد میزناهارخوری سفید در دکوراسیون داخلی

استفاده از میزناهارخوری سفید در دکوراسیون داخلی با سبک های مختلف

یکی از بهترین ایده ها برای استفاده از میزناهارخوری سفید، استفاده از آن ها در دکوراسیون های داخلی با سبک کلاسیک است. استفاده از چوب های سفید و کار شده برای میز های ناهار خوری تجملاتی می تواند در دکوراسیون های کلاسیک بسیار چشم نواز و زیبا باشد. از طرفی ترکیب رنگ سفید و طلایی در میز ناهار خوری در این سبک از دکوراسیون، از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. همچنین چوب های سفید براق در این سبک علاوه بر زیبا تر کردن فضا می تواند به راحتی تمیز شود.

استفاده از چوب های راش، افرا و گردو با چوب های مات یکی دیگر از کاربرد میزناهارخوری سفید در دکوراسیون های مدرن است. در این سبک از دکوراسیون ها به دلیل اینکه از سادگی پیروی می شود. استفاده از میزناهارخوری سفید در کنار رنگ های تیره می تواند ایده ای بسیار مجذوب کننده و زیبا باشد. همچنین استفاده از میزناهارخوری سفید در کنار لوستر های نقره ای می تواند یک طراحی بسیار مجذوب کننده برای فضای ناهار خوری باشد.

همچنین استفاده از میزناهارخوری هایی با ترکیب رنگ سفید و نقره ای می تواند یکی از مجذوب کننده و مقتدر ترین ترکیب رنگ ها در میز ناهار خوری مراکز صنعتی و اداره جات باشد. از آنجایی که زمانی که در یک فضای صنعتی قرار می گیریم باید دکوراسیون آن هم به سبک صنعتی باشد. استفاده از میز و صندلی هایی با پایه های استیل و نشیمن های سفید می تواند در زیباتر شدن دکوراسیون های صنعتی بسیار تاثیرگذار باشد.

انواع میزناهارخوری سفید و رنگ های ست با آن

یکی از رنگ های بسیار زیبا در کنار سفید برای میز های ناهار خوری، رنگ صورتی است. استفاده از چوب های سفید با نشیمن گاه های صورتی و یا میز ناهار خوری سفید با، استفاده از تزئینات صورتی می تواند فضایی شاد و پر آرامش به وجود بیاورد.

یکی از پر طرفدار ترین ترکیب رنگ ها در میز ناهار خوری ها، ترکیب رنگ سفید و مشکی است. این ترکیب از خاص ترین و مجذوب کننده ترین ترکیب رنگ های انتخابی برای میز های ناهار خوری است. این ترکیب می تواند به صورت میز مشکی با صندلی های سفید و یا برعکس و یا اینکه استفاده از میز ناهارخوری تمام سفید در کنار لوستر مشکی و یا تزئینات دیگر مشکی و … باشد.

یکی از زیبا ترین ترکیب رنگ های میز ناهار خوری ترکیب سفید و کرم است. استفاده از صندلی های سفید در کنار میز از چوب طبیعی روشن می تواند بسیار زیبا و آرامش بخش باشد. اگر در پی فضای ناهار خوری هستید که، شما را به طبیعت نزدیک تر کند می توانید از این ترکیب میز ناهار خوری استفاده کنید. این ترکیب در کنار گلدانی از گل های طبیعی بی نظیر جلوه می کند.

یکی از کاربردی ترین ترکیب رنگ های میز ناهار خوری ترکیب سفید و قرمز و قهوه ای است. این رنگ می تواند ترکیبی از سادگی و شلوغی باشد. همچنین از این ترکیب رنگ برای دکوراسیون هایی به سبک مدرن استفاده می شود. اگر در پی ترکیب های رنگی هستید که در فضای ناهار خوری اشتها شما را تحریک کند و در عین حال به شما آرامش دهد. این ترکیب رنگ می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای میز ناهار خوری شما باشد.

یکی از پر طرفدار ترین ترکیب رنگ های میز ناهار خوری استفاده از رنگ طوسی در کنار رنگ سفید است. این ترکیب رنگ موجب به وجود آمدن احساس آرامش در فضای ناهار خوری می شود.

منبع: اتاق

به "آشنایی با کاربرد میزناهارخوری سفید در دکوراسیون داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با کاربرد میزناهارخوری سفید در دکوراسیون داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید