آخرین شرایط تیم های شمالی فوتبال، در بحران کرونا

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تیم های شمالی حاضر در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک با توجه به شیوع ویروس کرونا در شمال کشور، در شرایط مطلوبی قرار دارند.

آخرین شرایط تیم های شمالی فوتبال، در بحران کرونا

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

به گزارش وبلاگ فرافایلی، با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، شمال ایران در شرایط نابسمانی واقع شده است و منطقه گیلان و مازندران، بیش از مناطق دیگر، دچار این ویروس شده است.

این اتفاق موجب شد که در تیم های شمالی حاضر در رقابت های لیگ دسته یک، اخبار مختلفی مبنی بر مشکوک بودن این بازیکنان به ابتلا شدن به این ویروس منتشر شود.

باشگاه سپیدرود رشت، یکی از این تیم ها بود که اخبار مختلفی درباره اش منتشر شد و حتی مدیرعامل این تیم گفته بود 10 تن از بازیکنان این تیم مشکوک به کرونا هستند. طبق آخرین اطلاعات دریافت شده، چند بازیکن سپیدرود به مشکوک به بیماری آنفولانزا شده بودند که بعد از دوره درمانی تعیین، سلامتی خود را به دست آورده اند. با این وجود تمرینات سپیدرود رشت، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شده است و بازیکنان غیر بومی این تیم به شهرهای خودشان برگشته اند.

تیم ملوان بندرانزلی که شهرشان یکی از آمارهای بالای ابتلا به ویروس کرونا را داشته است، در حال حاضر در شرایط قرنطینه به سر می برد. بازیکنان این تیم حدود 12 روز است که در خانه هایشان باقی مانده اند و از زمان شیوع این ویروس، 5 بازیکن ملوان حتی در موقعی که بازی های لیگ یک در جریان بود، در خانه هایشان قرنطینه بودند و همچنین دو مربی حاضر در کادر فنی این تیم مشکوک به بیماری بوده اند که در حال حاضر هیچکدام از آن ها تست کرونا مثبتی نداشته اند.

تیم رایکا بابل که پیش تر اعلام کرده بود 4 بازیکن و یکی از اعضای کادر فنی این تیم مشکوک به ویروس کرونا هستند، با تست های پزشکی لازم، تعیین شد که هیچکدام از این افراد مبتلا به این ویروس نشده اند. قرار بوده است که تمرینات رایکا روز پنج شنبه از سر گرفته شود که با توجه به شرایط قرمز در مازندران، تمرینات لغو و به روز 5 فروردین موکول شده است.

تیم داماش گیلان نسبت به تیم های دیگر شمالی در شرایط بهتری واقع شده است و تا به امروز اخباری مبنی بر ابتلای بازیکنان به ویروس کرونا نداشته اند. چند بازیکن این تیم دچار سرماخوردگی شده اند اما هیچ آماری مبنی بر مبتلا شدن این بازیکنان به ویروس کرونا، وجود ندارد. تمرینات داماش با توجه به برنامه های اعلام شده توسط سازمان لیگ، یک روز در میان، تا آغاز مسابقات پیگیری می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین شرایط تیم های شمالی فوتبال، در بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط تیم های شمالی فوتبال، در بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید