گرث بیل: هرگز با رونالدو مشکل نداشته ام، الگوهای من 2 آرسنالی بودند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، ستاره ولزی تیم فوتبال رئال مادرید شائبه وجود بعضی اختلافات میان او و هم تیمی پرتغالی سابقش را رد کرد.

گرث بیل: هرگز با رونالدو مشکل نداشته ام، الگوهای من 2 آرسنالی بودند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، گرث بیل در گفت وگو با شبکه BT Sport درباره رابطه اش با کریستیانو رونالدو در مدت زمانی که هر دوی آنها پیراهن رئال مادرید را به تن می کردند، صحبت کرد.

در رختکن رئال مادرید بیل بازیکنی است که به سبب عدم تسلط به زبان اسپانیایی و در واقع بی میلی برای فراگیری این زبان، با بسیاری از هم تیمی هایش رابطه صمیمانه و گرمی ندارد، اما او می گوید این شایعه که میان وی و هم تیمی پرتغالی سابقش کدورت هایی بوده است، صحت ندارد.

بیل در این خصوص گفت: کریستیانو بازیکنی استثنایی است. من شدیداً از بازی در کنار او لذت می بردم. ظاهراً بعضی رسانه ها دارند کوشش می نمایند حرف از اختلافاتی میان من و او بزنند که هرگز وجود نداشته است. ما واقعاً با هم هیچ مسئله ای نداشتیم. او بازیکنی باورنکردنی است و کارهایی که برای رئال انجام داده و گل هایی که برای این تیم زده خود گویای همه چیز است. او البته هنوز هم باورنکردنی است.

بیل اشاره ای به دوران بازیگری اش در تاتنهام قبل از پیوستن به رئال مادرید داشت و اضافه کرد: من قدر تمام چیزهایی را که به لطف دوران بازیگری ام در تاتنهام دارم، می دانم اما فکر می کنم که آنها در آن موقع درک کردند وقتی باشگاهی بزرگی مانند رئال مادرید به سراغ بازیکن شان می آید، رد کردن پیشنهاد آن سخت می گردد. اگرچه من داشتم از بازی ام در تاتنهام لذت می بردم و عاشق این تیم بودم، زمانی که رئال مادرید پیشنهاد داد، می دانستم که بابت نه گفتن به این پیشنهاد پشیمان خواهم شد.

بیل در خاتمه در اظهارنظری که شاید به مذاق طرفداران تاتنهام خوش نیاید، اعتراف کرد که الگوهای فوتبالی او دو ستاره سابق آرسنال، تیری آنری و دنیس برکمپ بوده اند، هرچند هموطنش رایان گیگز هم یکی از آنهایی بوده که از او الگوبرداری نموده است. وی ادامه داد: با توجه به ولزی و چپ پا بودنم، من گیگز را بسیار تحسین می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گرث بیل: هرگز با رونالدو مشکل نداشته ام، الگوهای من 2 آرسنالی بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرث بیل: هرگز با رونالدو مشکل نداشته ام، الگوهای من 2 آرسنالی بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید