پیش قرارداد یک تیم ایتالیایی روی میز آگوئرو

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی که در سرانجام فصل از این تیم جدا خواهد شد از یکی از تیم های سری A پیشنهاد دارد.

پیش قرارداد یک تیم ایتالیایی روی میز آگوئرو

به گزارش وبلاگ فرافایلی، نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که باشگاه بارسلونا نسبت به جذب سرخیو آگوئرو مهاجم تیم فوتبال منچسترسیتی که در سرانجام فصل بازیکن آزاد می شود تمایل دارد اما این تیم یک رقیب ایتالیایی جدی همچون یوونتوس دارد.

آگوئرو اخیراً اعلام کرد که این آخرین فصل از حضورش در من سیتی خواهد بود و به این ترتیب او در سرانجام فصل بازیکن آزاد خواهد بود و از هم اکنون می تواند با هر تیمی که بخواهد بدون نیاز به مداخله سیتی وارد مذاکره شود.

بارسلونا یکی از تیم های خواهان عقد قرارداد با آگوئرو است اما گویا یوونتوس برای ارائه پیشنهاد به این بازیکن گوی سبقت را ربود و به ستاره آرژانتینی پیش قراردادی هم ارائه کرده که به موجب آن او دو سال بازیکن بانوی پیر خواهد شد. حقوق پیشنهادی یووه به مراتب کمتر از حقوق فعلی او در منچسترسیتی است. با این حال با توجه به معافیت های مالیاتی که دولت ایتالیا برای فوتبالیست های خارجی شاغل در این کشور لحاظ کرده، پیشنهاد یوونتوس می تواند برای آگوئرو جذاب باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیش قرارداد یک تیم ایتالیایی روی میز آگوئرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش قرارداد یک تیم ایتالیایی روی میز آگوئرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید