مهران رجبی مجری برنامه شب یلدای شبکه سه شد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تهیه کننده برنامه خودمونی اعلام کرد که اجرای ویژه برنامه شبکه سه در شب یلدا را مهران رجبی برعهده دارد.

مهران رجبی مجری برنامه شب یلدای شبکه سه شد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، حامد خانی تهیه نماینده برنامه خودمونی که قرار است در شب یلدا در قالب یک ویژه برنامه روی آنتن شبکه سه برود، درباره تدارک این برنامه بیان نمود: این ویژه برنامه به صورت تولیدی روی آنتن شبکه سه می رود که سه روز ضبط آن طول می کشد. ضبط برنامه از شنبه ساعت 15 آغاز می گردد و تا آخر شب دوشنبه 28 آذرماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: این ویژه برنامه یلدایی قرار است 29 و 30 آذر از ساعت 21 تا ساعت 24 روی آنتن برود و آیتم های مختلفی هم دارد. در بخشی هم میزبان هنرمندان و خوانندگان هستیم. کلیات کار حضور مهمانان ویژه است، حافظ خوانی داریم و همین اتفاقات مرسوم و معمول در این ایام را خواهیم داشت.

این تهیه نماینده در بخش دیگر درباره مجری این برنامه و اینکه با توجه به حواشی قرار نیست مجری دیگری برای این شب ها انتخاب نمایند بیان نمود: حواشی که می گویید برای آقای رجبی، ایجاد کردند، وگرنه خودش که زندگی اش را می کرد. مهران رجبی چهره ای محبوب است.

وی گفت: مردمی که به استودیوی برنامه خودمونی می آیند خیلی نسبت به حضور مهران رجبی مشتاق و همراه هستند. البته یک سری از مردم هم احتمالاً واکنش هایی در نقد حضور او داشته اند.

خانی درباره اینکه محتمل است این حواشی به تغییر مجری منتهی گردد، اظهار کرد: ما که به شدت از مهران رجبی راضی هستیم. تا آخر این فصل قطعاً با او خواهیم بود تا در فصل های آینده ببینیم چه می گردد.

  • ببینید | مهران رجبی در هیأت فدائیان حسین | به من می گفتند در کدام سوراخ موش هستی!؟
  • واکنش مهران رجبی به جایگزین شدن مهران مدیری | اجرایش را دوست دارم اما...

این تهیه نماینده در انتها درباره اینکه با توجه به شرایط این روزها، چالشی در دعوت از هنرمندان داشته اند یا خیر هم عنوان نمود: طبیعتاً بعضی از هنرمندان هستند که موضع دارند و علیه نظام مسائلی را مطرح و طبیعتاً راهشان را به نوعی جدا نموده اند. ما سمت این قشر نمی رویم اما بعضی از عزیزان هستند که موضعی ندارند و همیشه همراه بوده اند، سعی داریم از این قشر دعوت کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "مهران رجبی مجری برنامه شب یلدای شبکه سه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران رجبی مجری برنامه شب یلدای شبکه سه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید