مهدی طارمی گزینه ای برای تکمیل پازل منچستریونایتد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، باشگاه منچستریونایتد پس از به خدمت گرفتن میسون ماونت هافبک چلسی و آندره اونانا دروازه بان اینتر، حالا با آتالاتتا بر سر به خدمت گرفتن راسموس هویلون برای تقویت خط حمله تیم تحت راهنمایی اریک تن هاخ به توافق رسیده و در آستانه عقد قرارداد رسمی با این مهاجم دانمارکی است اما منچستری ها که تیم شان در بازی های محبت آمیز پیش فصل نشان داده که یکی از اصلی ترین مشکلاتش گلزنی است، معتقد هستند که جذب هویلون به تنهایی نمی تواند مشکل خط حمله این را حل نماید و باید به فکر راه حلی دیگر هم باشند.

مهدی طارمی گزینه ای برای تکمیل پازل منچستریونایتد

الکس جیمز فوتبال نویس روزنامه منچستر ایونینگ نیوز در گزارشی برای این نشریه نوشت؛ باشگاه منچستریونایتد با آتالانتا برای انتقال راسموس هویلون دانمارکی به توافق رسیده است اما این انتقال به تنهایی چوب جادویی را بر سر خط حمله قرمزها تکان نخواهد داد. مشکل مهاجم برای منچستریونایتد به خوبی ثبت شده است اما حتی خرید یک مهاجم نو ممکن است مسائل قرمزها را به طور کامل حل نکند.

اریک تن هاخ پایان تابستان سال جاری یک مهاجم نوک را به جمع شاگردانش اضافه می نماید و در حالی که جذب هری کین از تاتنهام و ویکتور اوسیمن از ناپولی ممکن بود دور از دسترس باشد، منچستریونایتد با آتالانتا بر سر مبلغ (70 میلیون یورو) برای جذب راسموس هویلون به توافق رسید. این بازیکن 20 ساله تنها فصل گذشته به این باشگاه ایتالیایی ملحق شد اما در سری A نظرها را به خود جلب کرد.

پس از اضافه شدن آندره اونانا و میسون ماونت به ترکیب شیاطین سرخ، این آخرین احتیاج نقل وانتقالات من یونایتد در این تابستان است. تن هاخ با اضافه کردن جو هوگیل مهاجم 19 ساله به ترکیب تیمش در بازی مقابل رئال مادرید در اردوی پیش فصل آمریکا، احتیاج به جذب گزینه های هجومی در تیمش را برجسته کرد.

مارکوس رشفورد به عنوان بازیکن تعویضی مقابل رئال مادرید به میدان رفت و در حالی که جیدون سانچو و آماد دیالو می توانند نقش فالس ناین (مهاجم کاذبی که تمایل به بازی از خط میانی دارد) را ایفا نمایند اما هیچ یک از این سه نفر در پست مهاجم نوک تخصص ندارند. با وجود تردید در خصوص آمادگی آنتونی مارسیال برای بازی با توجه به سابقه آسیب دیدگی اخیر او، احتیاج به جذب یک مهاجم لازم است.

هویلون ممکن است هدف اصلی تن هاخ برای تقویت خط حمله اش باشد اما مهاجم دانمارکی آتالانتا به همان میزان که بازیکن با پتانسیلی است اما ورود او به ترکیب منچستریونایتد به طور کامل مسائل هجومی این تیم را حل نخواهد نمود. راسموس هویلون ممکن است در زمین خوب عمل کند و در لیگ برتر هم به راحتی به گل برسد اما این غیرواقعی است که انتظار داشته باشیم یک جوان تازه کار در اولین فصل حضورش در جمع شیاطین سرخ بیشتر بار گلزنی تیم را به دوش بکشد.

بنابراین منچستریونایتد با یک مشکل ثانویه در کنار مشکل اولیه بسیار واضحِ خود، روبرو است. امضای قرارداد با هویلون تضمینی برای این نیست که او مهاجم گلزنی همانند هری کین گردد و به همین دلیل من یونایتد همچنان در خط حمله کمبودی حس خواهد نمود.

راه چاره چیست؟ منچستریونایتد باید مهاجم دوم ارزان ای را در بازار نقل وانتقالات پیدا کند تا گزینه دیگری را در خط حمله ارائه دهد، مثلاً مهدی طارمی یا اینکه سعی کند مارسیال را به فرم و شکل ایده آلش برساند.

انجام هیچ کدام از این دو کار آسان نخواهد بود. مارسیال تابستان سال جاری برای منچستریونایتد بازی نکرده است و تن هاخ محدودیت های این مهاجم فرانسوی را از نقطه نظر آمادگی جسمانی می داند. آنتونی مارسیال در آخرین سال قراردادش با منچستریونایتد است و آینده بلندمدت او همچنان در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و محدودیت های بودجه به این معنی است که جذب یک مهاجم دوم بسیار بعید به نظر می رسد و اضافه شدن یک بازیکن دیگر به خط میانی محتمل تر است.

بنابراین علامت سؤال برای منچستریونایتد باقی می ماند که آیا هویلون می تواند آنها را به سطح بعدی برساند؟ آیا رشفورد گلزنی های قهرمانانه فصل گذشته خود را تکرار خواهد نمود؟ آیا آنتونی، سانچو و ماونت می توانند از خط میانی گلزنی نمایند؟

خرید یک مهاجم نوک نو (اشاره به هویلون) مهم و حیاتی است اما ممکن است پازل تیم تحت راهنمایی اریک تن هاخ را کامل نکند.

مهدی طارمی که دراین گزارش از او به عنوان راه چارهی برای تقویت خط حمله منچستریونایتد یاد شده، فصل گذشته در 51 بازی آمار 31 گل زده و 14 پاس گل را از خود در تمامی رقابت ها برجای گذاشت و با 22 گل زده عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال را از آن خود کرد. او در سه فصل اخیر آمار 80 گل زده و 49 پاس گل در 147 بازی را در این تیم پرتغالی از خود بر جای گذاشته است.

منبع: فرارو

به "مهدی طارمی گزینه ای برای تکمیل پازل منچستریونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی گزینه ای برای تکمیل پازل منچستریونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید