مدیر تیم فوتبال شهر خودرو: برخی دنبال ماهی دریافت از آب گل آلود هستند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مدیر تیم فوتبال شهر خودرو گفت: باشگاه شهر خودرو خراسان در کنار سایر دستگاه های اجرایی به ویژه مدیران شهری مشهد برای حضور پر قدرت در لیگ برتر و مسابقات آسیایی آماده می شود و با همدلی و لطف امام رضا(ع)، بازهم یک اتفاق ویژه را رقم خواهیم زد.

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو: برخی دنبال ماهی دریافت از آب گل آلود هستند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مجتبی سرآسیایی با اشاره به همراهی تمامی دستگاه های اجرایی در پیشبرد اهداف این باشگاه اظهارکرد: ما در مجموعه باشگاه شهر خودرو هیچ وقت خدمات مدیریت شهری در فصل گذشته را فراموش نمی کنیم و قدردان شهرداری و شورای شهر و سایر دستگاه های اجرایی هستیم.

وی ادامه داد: باشگاه شهر خودرو متعلق به همه مردم است و همه وظیفه دارند به تنها کننده فوتبال خراسان کمک کنند. دراین راستا هیات فوتبال و تربیت بدنی آستان قدس رضوی نیز کمک زیادی به ما داشته اند.

سرآسیایی شرح داد: اعتقاد ما این است اگر شهرداری و شورای شهر به ویژه شخص کلایی در فصل گذشته نبودند و کمک نمی کردند باشگاه شهر خودرو چنین وضعیتی پیدا نمی کرد. خوشبختانه با تدبیر اجرا شده و ورود مالک جدید باشگاه نیز شرایط بسیار بهتر از قبل شد و این تیم مکمل بسیار خوبی پیدا کرد که نتیجه اش کسب سهمیه آسیایی برای استان خراسان رضوی بود.

وی اضافه کرد: باشگاه شهر خودرو همواره مدیریت شهری مشهد را در کنار خود می بیند. حمیداوی نیز به عنوان مالک باشگاه تا به اینجا زحمت بسیار زیادی کشیده است ولی قطعا اگر بخواهیم تمامی کارها را یک نفره انجام دهد شرایط سخت می شود.

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو خراسان شرح داد: تمامی هواداران می دانند که ما در باشگاه شهر خودرو با مساله بسیار مهم نبود زمین تمرین روبرو هستیم. همه می دانیم که شعار مدیریت شهری، مشهد شهر امید و زندگی است. شهرداری و شورای شهر تلاش می کنند تا نشاط را به جامعه تزریق کنند و خب در این راستا کمک به ورزش که نتیجه اش فصل گذشته در بین مردم مشهود بود و باعث شادی و نشاط شد، غیر قابل انکار است.

مدیر تیم شهر خودرو ادامه داد: قطعا ایجاد کمپ های ورزشی به هدف مدیریت شهری که درگیر کردن جوانان است کمک می کند، درخواست باشگاه شهر خودرو نیز از شهرداری و شورای شهر در اختیار گذاشتن زمینی نه به صورت رایگان بلکه با پرداخت هزینه هایش است تا بتوانیم آنجا را تبدیل به کمپ نماییم و سال های سال مردم مشهد به ویژه جوانان از آن بهره ببرند.

وی ادامه داد: اینکه ما مجبور می شویم در تهران به تمرین بپردازیم به دلیل نداشتن زمین با کیفیت است. اگر ما زمین مناسب در اختیار داشته باشیم هیچ وقت به شهر دیگری نمی رویم چرا که این تیم متعلق به مردم خراسان است. حمیداوی تا به همین جا نیز هزینه های بسکمک را انجام داده است. او علاوه بر پرداخت قراردادها، بدهی های انباشته از سال های قبل را نیز پرداخت کرده است که کار بسیار بزرگی بوده است. حالا نیز با ایجاد کمپ به دنبال انجام یک کار زیر بنایی بزرگ است.

سرآسیایی اضافه کرد: به لطف حضور حمیداوی امروز باشگاه شهر خودرو با بدهی روبرو نیست و او واقعا به عنوان یک ناجی که اتفاقا خودش کاملا فوتبالی است و جزو معدود مدیران فوتبالی به شمار می رود، ظاهر شده است. حرف ما این است که اگر تیم شهر خودرو قرار است در مسابقات پیروز ظاهر شود باید همه همچون فصل گذشته دست به دست هم بدهیم و در کنار حمیداوی به او کمک کنیم تا بتوانیم با کسب نتایج خوب دوباره مردم مشهد و خراسان را شاد کنیم. ما هیچ چشمداشت مالی نسبت به شهرداری و شورای شهر نداریم و تنها می خواهیم مثل قبل در کنارمان باشند. نه تنها این موضوع را از مدیریت شهری انتظار داریم بلکه می خواهیم همه دستگاه ها جلو بیایند و به ما کمک کنند.

وی ادامه داد: ما با هیات فوتبال خراسان رضوی نیز ارتباط تنگاتنگی داریم و آنها به ویژه در مدیریت جدید به ما کمک های بسیار خوبی داشته اند. متاسفانه برخی افراد اما تصور می کنند که بین ما و آنها و برخی دیگر دستگاه ها اختلاف وجود دارد و به تصور خود به دنبال ماهی دریافت از این آب گل آلود هستند، در حالی که این طور نیست.

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو در پایان گفت: ما برای سال آینده، به جهت پیروزیت بیشتر در لیگ و اولین حضور در آسیا، به سالی پر از همدلی و یک صدایی نیاز داریم تا بتوانیم پرچم فوتبال خراسان را در اولین افتخار آسیایی بالاتر ببریم.برای این همدلی به علی بن موسی الرضا(ع) تمسک جسته و از همین امروز در کنار همه ارکان استان با یک رویکرد که چیزی جز اقتدار خراسان نیست به پیش خواهیم رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیر تیم فوتبال شهر خودرو: برخی دنبال ماهی دریافت از آب گل آلود هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم فوتبال شهر خودرو: برخی دنبال ماهی دریافت از آب گل آلود هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید