قاسمی پور: اوج کار استان گیلان قهرمانی در مسابقات کشوری در 2 رده سنی بود، سطح مسابقات سال به سال بالاتر می رود

رئیس هیئت بوکس استان گیلان گفت: اوج کار ما این بود که توانستیم در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان روی سکوی قهرمانی مسابقات کشوری قرار بگیریم.

قاسمی پور: اوج کار استان گیلان قهرمانی در مسابقات کشوری در 2 رده سنی بود، سطح مسابقات سال به سال بالاتر می رود

امین قاسمی پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد قهرمانی تیم بوکس نوجوانان استان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: سال گذشته نیز در این مسابقات به مقام قهرمانی دست یافته بودیم و تمام هدف مان در این دوره تداوم مقام قهرمانی دوره گذشته بود. مسابقات با حضور تیم هایی از تمامی استان ها در سطح بسیار بالایی برگزار گردید، اما به واسطه تداوم روند سرمایه گذاری از رده نونهالان روی بوکسورهای خود با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافتیم.

وی مطرح نمود: هیچ وقت در این مدت اجازه ندادیم بوکسورهای ما از این رده سنی جدا شوند و از نونهالان بوکسورهای خود را در اردو نگه داشتیم و توانستیم با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم. اوج کار ما این بود که توانستیم در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان روی سکوی قهرمانی مسابقات کشوری و در رده نونهالان به مقام نایب قهرمانی برسیم. قطعا با حفظ این بچه ها در سالیان آینده می توانیم شاهد حضور آنها در رده بزرگسالان باشیم.

رئیس هیئت بوکس استان گیلان با تمجید از برنامه ریزی فدراسیون روی رده های سنی گفت: در سالیان گذشته تنها مسابقات جوانان و بزرگسالان در کشور برگزار می شد و بعضا شاهد حضور بوکسورهایی بودیم که در 25 سالگی تازه به تیم ملی رسیدند. فدراسیون بوکس در سال های اخیر برنامه ریزی خاصی روی رده های پایه داشته و این موضوع باعث شده سطح کیفی مسابقات قهرمانی کشور سال به سال در رده های سنی بالاتر برود.

قاسمی پور در سرانجام از پیشنهاد هیئت بوکس استان گیلان به فدراسیون برای برگزاری اردوهای تیم نوجوانان در این استان اطلاع داد و گفت: با صحبت هایی که با رئیس فدراسیون داشتیم قرار شد اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان به میزبانی گیلان برگزار گردد و احتمالا اردوی بعدی در استان گیلان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاسمی پور: اوج کار استان گیلان قهرمانی در مسابقات کشوری در 2 رده سنی بود، سطح مسابقات سال به سال بالاتر می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی پور: اوج کار استان گیلان قهرمانی در مسابقات کشوری در 2 رده سنی بود، سطح مسابقات سال به سال بالاتر می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید