فراخوان دومین دوره جذب استارت آپ در پساشتاب دهنده مبین لند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، شرکت مبین وان کیش، قصد دارد که با حمایت از کسب و کارهای نو و استارت آپ ها، امکانات و تسهیلات مورد نیاز آنان را تامین کند.

فراخوان دومین دوره جذب استارت آپ در پساشتاب دهنده مبین لند

اخبار شرکت ها؛شرکت مبین وان کیش به عنوان تجمیع کننده محتوای دیجیتال (اگریگیتور)، با هدف کیفیت بخشی به سرویس های دیجیتال و رساندن کسب وکارهای نوپا به درآمد ، قصد دارد که با حمایت از کسب و کارهای نو و استارت آپ ها، امکانات و تسهیلات مورد نیاز آنان را تامین کند.

استارت آپ های برگزیده بعد از ثبت نام و بعد از طی مرحله داوری، کسب وکار خود را در مرکز نوآوری مبین لند راه اندازی می کنند و به درآمد می رسانند، سپس به مدت 4 ماه از امکانات و تسهیلات مورد نیاز بهره مند خواهند شد.

استارت آپ ها و صاحبان انواع خدمات و تولید کنندگان انواع بازی و محتوا (ویدئویی، صوتی و ...)، که مایل به کسب درآمد از طریق بستر ارزش افزوده هستند، می توانند از طریق سایت مرکز نوآوری مبین لند به نشانی: mobinland.com/register تا تاریخ 7 تیرماه در دومین دوره فراخوان جذب این مرکز ثبت نام کنند.

متقاضیان همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02142854530 تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است شرکت مبین وان کیش از سال 1397 مرکز نوآوری مبین لند را راه اندازی کرده و از این طریق به حمایت و هدایت استارت آپ ها می پردازد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فراخوان دومین دوره جذب استارت آپ در پساشتاب دهنده مبین لند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان دومین دوره جذب استارت آپ در پساشتاب دهنده مبین لند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید