دیدن کنید؛ آبشار ایگواسو

به گزارش وبلاگ فرافایلی، آبشار ایگواسو با وسعت 7.2 کیلومتر یکی از شگفت انگیز ترین آبشار دنیا بوده که در مرز بین برزیل و آرژانتین واقع شده است.

دیدن کنید؛ آبشار ایگواسو

برزیل و آرژانتین جزو کشورهایی هستند که شاخص ترین جاذبه های طبیعی دنیا از جمله زیباترین آبشارها را در خود جای داده اند. آبشار ایگواسو یکی از شاهکارهای طبیعت قاره آمریکای جنوبی بوده که بخشی از آن در برزیل و بخشی دیگر در آرژانتین واقع شده است. این آبشار از 275 آبشار تشکیل شده که با صخره های پوشیده از درخت در بالای حوضه آبریز آبشار از یکدیگر جدا شده اند و ارتفاع آن ها بین 30 تا 40 متر و 60 تا 82 متر است.

شکوه و عظمت این آبشار هر انسانی را متحیر می نماید؛ پرواز پرندگان با پرهای رنگی و درخشان و پروانه های رنگارنگ در اطراف آبشار و جنگل های بکر و دست نخورده اطراف آبشار، هر انسانی را شیفته خود می نماید. گردشگران می توانند از سکویی که در مقابل آین آبشار ساخته شده است، نظاره گر زیبایی آن باشند. شما می توانید از قایق سواری در این آبشار نیز لذت ببرید؛ البته قایق سواری در اطراف آبشار گاهی اوقات واقعا هیجان انگیز می گردد؛ زیرا گاهی اوقات قایق ها سرعت بالایی پیدا می نمایند یا به داخل آب سقوط می نمایند.

در ادامه شما را به تماشای تصاویر هوایی آبشار ایگواسو دعوت می کنیم.

منبع: کجارو / en.wikipedia.org

به "دیدن کنید؛ آبشار ایگواسو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدن کنید؛ آبشار ایگواسو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید