این آینه هوشمند به تناسب اندام انسان کمک می کند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، شرکت Mirror اولین آینه تناسب اندام را در سال 2018 عرضه کرد. پس از رونمایی از این محصول، چند برند محبوب دیگر مانند NordicTrack و Echelon نیز اقدام به طراحی و عرضه آینه های تناسب اندام نمودند. به زودی نیز یک آینه تناسب اندام تازه از طریق شرکت عرضه خواهد شد.

این آینه هوشمند به تناسب اندام انسان کمک می کند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، این آینه هوشمند 1495 دلاری از ژست ها و دستورات صوتی پشتیبانی می کند. می تواند با انسان تعامل داشته باشد و می توان برنامه های تمرینی مختلفی روی آن تعریف کرد. طول این آینه 109 سانتی متر و ضخامت آن 3.3 سانتی متر است. این آینه شامل یک دو شاخه در پشت، دو بلندگو در طرفین و چند دکمه کنترلی می باشد. تا زمانی که آینه روشن نشود، شبیه یک آینه معمولی به نظر می رسد. پس از روشن شدن، صفحه پنهان زیر آینه به یک صفحه نمایش واقعیت افزوده تبدیل می شود.

این آینه آمار تعداد حرکات انجام شده، تمرین هایی که باید انجام دهید و امتیازات شما را نشان می دهد. این صفحه نمایش لمسی نمی باشد. حسگر های حرکتی هوشمند آینه بیش از 1000 حرکت مختلف را تشخیص می دهند؛ حرکاتی مانند HIIT، قدرت، بوکس، کاردیو، یوگا و پایکوبی. این سنسور ها همچنین تعداد دفعات، سرعت، ست ها و زمان را می شمارند. دستیار های داخلی این آینه هوشمند، کاربر را از حرکات اشتباه خود مطلع می کنند و حرکت صحیح را به او می آموزند.

این آینه نمی تواند تمام ژست ها را به درستی تشخیص دهد. ژست های مشخصی از قبل روی آن تعریف شده اند که از طریق آینه به طور صحیح تشخیص داده می شوند. می توان از این محصول به عنوان یک مربی یا ایجاد کننده برنامه تمرینی استفاده کرد. کاربران می توانند حرکات خاصی را از کتابخانه Fit انتخاب کرده و زمان و تعداد تکرار های هر حرکت را تعریف کنند. این کار به بهبود تمرینات و رسیدن به اهداف ورزشکاران کمک می کند. این آینه برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. در حالی که برای کاربران با تجربه تر ممکن است کمی آزار دهنده به نظر برسد. مانند سایر محصولات مشابه، آینه تناسب اندام Fiture نیاز به عضویت ماهانه 39 دلاری دارد. این محصول در پنج رنگ مشکی، طوسی، آبی، طلایی و خاکستری ارائه شده است.

منبع: gizchina

منبع: فرارو

به "این آینه هوشمند به تناسب اندام انسان کمک می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این آینه هوشمند به تناسب اندام انسان کمک می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید